25 Ocak 2015 Pazar

ŞİPŞAK DÜNYA TURU VE FUNLAB İLE CEVAHİR'DE EĞLENCE GARANTİ

Bu hafta sonu, blogger anneler yani biz hep beraber Cevahir AVM’deydik. Tatil için hazırlanan Şipşak Dünya Turu alanında benim böceğim ve gelen tüm çocuklar kendilerini kaybetti:) Mısır piramitlerine girip, Brezilya’da samba, İtalya’da pizza, Fransa’da resim yaptılar. İngiltere’de futbol oynayıp, İstanbul’da balık tuttular. Ateş balık tutmaya zaten bayılır..bir süre balık tutup kendinden geçtikten sonra, ilgili alanı olan toplara kavuşarak; İngiltere köşesinde oyun abileriyle birlikte kaleye gol atmaya başladı...uzun süre oyalandı diyebilirim...sonra samba dansına eşlik etti... Yemek saati geldiğinde alandan çıkmamak için direndi:) aslında aşağıdaki resimlere bakınca bana hak vereceksiniz...ben çocuk olsam çıkmak istemezdim ki:)


Şipşak Dünya Turu’na 24 Ocak – 8 Şubat tarihleri arasında AVM’de yapılan 50 TL’lik alışverişin ya da yenen yemeğin fişi gösteren herkes katılabiliyor.

Eğlence garanti!
Şipşak dünya turunu bitirdikten sonra,
Okafe’de öğle yemeği yedik...yemeklerini sevdiğim bir mekandır, tavsiye ederim. Ardından FunLab’e girdik. FunLab, 16 bin metrekare alana kurulu bir oyun alanı. 1 yaşından büyük tüm çocuklar ve bizler gibi çocuk hissedenler için. Tam 4 katlı. Köpek balığı roller coaster da var, serbest düşüş kulesi de, en minikler için softplay oyun alanı da. (Bowling, airhockey, çarpışan arabalar, su tabancaları ve daha nice oyun alternatifleri var) biz Ateşle saatlerce bıkmadan usanmadan oradaydık. Birlikte araba kullandık...Ateş en çok oyun alanını sevdi. Uçuşan balonlarla dans etti. Bir de 45 dk siz oturma yerlerinde çocuğunuzu izliyorsunuz, çocuğunuz da rahatlıkla alanın içinde istediği yerde oynuyor. annelere bu alanı biraz dinlenmeleri için şiddetle tavsiye ederim:)
FunLab’de ayrıca doğum günü partileri de yapılabiliyor.Sömestr ya da haftasonu tatil programı yaparken bir gününüzü mutlaka Cevahir AVM’ye ayırın. Zaten sık sık gideceğiniz biryer olacak.. demedi demeyin:)

Bence, eğlence garanti!

Hadi çıkın çıkın gidin Cevahir AVM' ye :)

Şebnem:
http://www.manyakanne.com


Yeşim:
http://www.nilsmum.com


Gülderen:
http://derenden.com


Gülsev:
http://lacivertgibi.blogspot.com.tr


Özlem:
http://gezentigurmeanne.blogspot.com.tr

Sinem:
http://gingersbazaar.blogspot.com.tr


Saadet:
http://www.ikicocukluhayat.com


Perihan:
http://perihangurer.com


İlknur:
http://www.zamaneannesi.com


Azra:
http://deydaazra.com


Merve:
http://www.balyanaginhikayesi.com


Güldem:
http://umutsuziskadini.com


Sevgiler


Müge

4 yorum:

 1. Ateş ne kadar büyümüş :)
  Sevgiyle kalın...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet uzun zaman yazmayınca böyle oluyor büyüdüğü farkediliyor:))

   Sil
 2. anlaşılan zaman pek keyifli geçmiş :)
  çok güzel..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ateş çok eğlendi Baharcım özellikle funlab da:) Şiddetle tavsiye :)

   Sil